top of page

Apartmány

Luxusní apartmány pro vaši dovolenou nebo pro krátkodobý pobyt v srdci "Česke Kanady". Ať už jste soukromá osoba nebo obchodní cestující, atmosféra a klid vás určitě moc potěší.

 

Jedinečná poloha nedaleko rakouských hranic. Zde na vás čekají jemné a mírné hřebeny kopců jakož i pestré cyklistické a turistické stezky. To je dovolená ve Starém Hobži, ráj pro všechny pěší turisty, cyklisty a klid hledajicích turistů.

Dopřejte si přestávku od každodenního života a dopřejte si a citte se "královsky". Vkusná dekorace plně harmonizuje s kouzlem a šarmem Památkáři chráněného barokního zámku.

Každý apartmán nabízí prostorný a světlý obývací komfort, bezplatné Wi-Fi připojení, moderní TV s plochou obrazovkou se satelitními programy v každém pokoji (také v koupelně), psací stůl, minibar a mnoho dalšího. Každý apartmán má vlastní koupelnu s toaletou.

Exkluzivní služby pro naše hosty

Zámek Staré Hobzí nabízí našim hostům možost dopravy kamkoliv dle přání a libsoti , neplatíte žádné dlaší poplatky jako u běžné taxislužby, procestujte výhodně okolí , nemusíte se bát možných problémů s požitím alkoholu za volantem.

Zapomeňte na každodení stres , náš řidič Vás odveze z místa hotelu a komfortně limuzínou zase zpět.

Nepodléhejte riziku s alkoholem za volantem, s naším servisem si můžete vychutnat sklenku dobrého vína , či jiného nápoje pro zpříjemnění Vašeho nezapomenutelného večera , nemusíte počítat počet vypitého množství , my Vás bezpečně dopravíme kamkoliv.

Spolehlivost, diskrétnost, přátelský přístup to jsou vlastnsoti našich zamstnanců připraveni vyhovět všem přáním zákazníka , možná právě toto bude důvodem , proč si vybrat právě naše služby a možnost vyzvednutí z letiště.

Začnite Váš pobyt na zámku hned po příletu a vychutnejte si tak krásy České Republiky během samotného transferu bez jakýchkokiv rušivých vjemů a sledování dopravní situace .

Rádi Vás vyzvedneme v předem sjednaný čas z letiště (Vídeň, Praha, Brno, Ostrava) a dovezeme Vás komfortně na Zámek.

bottom of page