top of page

Vaše událost

Svatby jako ve snu. Elegantní události.

V našich životech se vyskytují příležitosti a okamžiky, na které si vždycky rádi později vzpomeneme, Příležitosti, které mají zvláštní místo v naší paměti. Může to být svatba, křest vašeho dítěte, narozeniny nebo jiná výročí. A to ani nemusí být velké, pompézní příležitosti!

 

Důležité je, abychom je sdíleli s lidmi, na kterých nám záleží, na místě, které je pro danou příležitost nejvhodnější. Kolik slavnostní  a slavnostních akcí má ve své dlouhé historii a tradici Staré Hobzí? Nevíme. Ale právě pro to jsme si velmi jisti, že bude jich ještě bude mnoho, mnohem víc!

Udělej nemožné možným - vy jste "pánem zámku" na vaší akci.

Svatby
Svatby

Romantické svatebí obřady v zámku ale i v zámeckem parku, rychlé svatebni obřady vše v reprezenačnich sálech nebo v místnostech s klembami – zde se stanou vaše sny  skutečností.

Barokní zámek ve Starém Hobzí je opravdový skvost pro nezapomenutelné svatby. Naši hosté se mužou sami rozhodnout, který z restauratéru zajistí hostinu, radi vám také doporučime.

Disponujeme s několika překrásnými zámeckými apartmány, jsou vám k dispozici.

Slavnost
Události a Gala

Pro vzácné události, gala večery, firemní prezentace či oslavy a i jiné slavnostni příležitosti v kruhu rodiny nebo s přáteli, nebo spolupracovníky či obchodními partnery, tak jsou vám naše rozsáhlé prostory k dispozici.

Kromě vybranych prostor vám nabizime exklusivní kuchyni snu - pro vašeho osobniho kuchaře (nebo pro restauratéra) a aby při oslavách člověk nemusel myslet na cestu autem, tak nabizime apartmány pro prijemny a klidny odpocinek po vasich oslavách.

Učinte z vašich oslav radost a pohodu.

Oslavy
Setkani, party a oslavy

Setkáni, semináře, obchodní jednáni, vánočni oslavy, oslava jubileí, nebo „jen tak“, barokní zámek Staré Hobzí vám nabizí perfektní misto pro obchod i soukromí.

Užijte si našeho „královského“ vína z vlasních, slunných vinic rakouského Wachau a překvapte své vzácné hosty atmosférou barokního zámku.

Pro vaše vzácne hosty jsou k dispozici naše apartmány – ideální k vícedenním zasedáním, seminářum, k slaveni oslav. Zažijte atmosféru barokního zámku v blízkosti haranic s Rakouskem.

Jedná se o malý výběr z mnoha námi nabízených akcí, které bychom vám chtěli představit.

Další možnosti by byli naprříklad:

  • Divadelní představení

  • Vernisáže a výstavy

  • Přednášky

  • Módní přelídky

  • Filmová a televizní produkce

  • Focení všeho druhu

  • Veletrhy a výstavy

  • Slavnostni akce a mnoho dalšího

 

Takže pokud chcete také uspořádat oslavu, která doslova zůstane "nezapomenutelná", pak neváhejte - kontaktujte nás! Byli bychom rádi, kdyby se smích vašich hostů rozléhal přes haly a chodby zámku Staré Hobzí ...

bottom of page